Моите Птици - канарчета, хибриди
  Заглавна Страница   Форум   Помощ Търси Галерия Вход Регистрирай  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зелена храна  (Прочетена 4898 пъти)
Serinus
profesional
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



« -: Април 01, 2008, 01:01:40 »

Колеги искам да ви питам, на какъв режим сте със зелената храна, и с какво я редувате?
Активен
shikata
Administrator
Newbie
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



« Отговор #1 -: Април 01, 2008, 05:29:54 »

По принцип мойта практика е когато канарката легне да мъти да не давам зелено.Незнам може и да не съм прав но миналата година ми умря женска която мътеше , след даването на зелено.
Изду се цялата, нямаше яйца в нея, предполагам понеже  рядко стават от яйцата и зелената храна и направи номер.Както и да е аз не давам зелено почне ли женската да снася.
Активен

todpetrov
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


« Отговор #2 -: Април 03, 2008, 08:45:13 »

Аха ами то и аз незнам , какво да правя с тази зелената храна , но я давам сега от няколко дена.
А като легне женската ще взема май малко ябълки да давам или ще мина на витамини във Водата  happy
Активен
sandan
Moderator
Newbie
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


« Отговор #3 -: Април 03, 2008, 08:20:28 »

Аха ами то и аз незнам , какво да правя с тази зелената храна , но я давам сега от няколко дена.
А като легне женската ще взема май малко ябълки да давам или ще мина на витамини във Водата Smiley
Ако даваш на птицата витамини,особено ако има в тях витамин Е рискуваш женската да стане от яйцата.
Активен
todpetrov
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


« Отговор #4 -: Април 07, 2008, 09:16:57 »

Ето къде е главният проблем ако даваш витамин Е женската става , а  витамин Е помага на мъжкият много си противоречат тези неща и човек незнае в определени моменти какаво да прави Sad за сега ще си остана на зелено тази година ще пробвам така  happy
Активен
Serinus
profesional
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



« Отговор #5 -: Април 08, 2008, 11:26:33 »

Ето къде е главният проблем ако даваш витамин Е женската става , а  витамин Е помага на мъжкият много си противоречат тези неща и човек незнае в определени моменти какаво да прави Sad за сега ще си остана на зелено тази година ще пробвам така Smiley

Аз имам друг проблем, женските като правило ми се развиват по рано от диваците,а вече са в общ мътилник. Ако ги отделя мъжкия не може да си върши работата, като ги оставя, женската се развива, а мъжкия още не е готов и почват едни гимнастики.....
Активен
sandan
Moderator
Newbie
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


« Отговор #6 -: Април 08, 2008, 06:56:53 »

Ето къде е главният проблем ако даваш витамин Е женската става , а  витамин Е помага на мъжкият много си противоречат тези неща и човек незнае в определени моменти какаво да прави Sad за сега ще си остана на зелено тази година ще пробвам така Smiley
По време на развиване на птиците се дават витамини,но когато се съберат птиците се намалят до минимум ,щом женската легне да мъти се спират витамините и меката храна.Ако давате ябълка рискувате да ви се продриска женската.Немците препоръчват през този период да се направи профилактика на стомашночревния тракт.След като малките се излюпят витамин Е в организма на женската е 30 единици през първият ден,а през вторият е паднал до 2 ,затова е важно да започнат да се дават витамини и по-специално вит.Е.
Активен
Tags:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Search Engine Optimisation (SEO) seo google Display Pagerank YooBG - ??????????? ?????? Elate v Bulgariantop.com i glasuvaite za tozi sait .: BGtop.net :. Elate v BG TOP.com i glasuvaite za tozi sait!!!
BG Direktoriq BG Directory
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
TinyPortal v0.9.8 © Bloc | Sitemap
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Страницата е създадена за 0.355 секунди с 28 запитвания.

Google visited last this page Ноември 16, 2021, 12:57:20